برندگان اسكار 2018 معرفي شدند

بامداد امروز، مراسم اسكار 2018 برگزار شد و برندگان شاخه‌هاي مختلف، مشخص شدند. با فهرست برندگان اسكار ۲۰۱۸ همراه باشيد.


نودمين مراسم جوايز آكادمي در لس آنجلس آمريكا به ميزباني مجري و كمدين معروف، جيمي كيمل بامداد امروز برگزار شد و زومجي نيز طبق روال سال‌هاي گذشته برندگان اسكار 2018 را فهرست كرده است.

61bbc05a-51ae-4541-92f8-28077ca3cd9d.jpg

بهترين بازيگر نقش مكمل مرد

برنده‌: سم راك‌ول

  • ويليام دفو براي فيلم The Florida Project
  • وودي هارلسون براي فيلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
  • ريچارد جنكينز براي فيلم The Shape of Water
  • كريستوفر پلامر براي فيلم All the Money in the World
  • سم راك‌ول براي فيلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

7931b1a2-782b-4d03-89cf-b54be07b807b.jpg

بهترين گريم

برنده‌: Darkest Hour

  • فيلم Darkest Hour
  • فيلم Victoria & Abdul
  • فيلم Wonder

ce349057-3057-43db-82e7-efdc696e1020.jpg

بهترين طراحي لباس

برنده‌: Phantom Thread

  • فيلم Beauty and the Beast
  • فيلم Darkest Hour
  • فيلم Phantom Thread
  • فيلم The Shape of Water
  • فيلم Victoria & Abdul

eed0443a-8e71-4a15-a51c-508ce90993cb.jpg

بهترين مستند

برنده‌: مستند Icarus

  • مستند Abacus: Small Enough to Jail
  • مستند Faces Places
  • مستند Icarus
  • مستند Last Men in Aleppo
  • مستند Strong Island

Dun******k

بهترين تدوين صدا

برنده‌: Dun******k

  • فيلم Baby Driver
  • فيلم Blade Runner 2049
  • فيلم Dun******k
  • فيلم The Shape of Water
  • فيلم Star Wars: The Last Jedi

bedad33c-7d47-4c70-84b3-73819d8d0723.jpg

بهترين ميكس صدا

برنده‌: Dun******k

  • فيلم Baby Driver
  • فيلم Blade Runner 2049
  • فيلم Dun******k
  • فيلم The Shape of Water
  • فيلم Star Wars: The Last Jedi

53f377b8-f49c-4c00-8786-0c49e9f76b4a.jpg

بهترين طراحي صحنه

برنده‌: The Shape of Water

  • فيلم Beauty and the Beast
  • فيلم Blade Runner 2049
  • فيلم Darkest Hour
  • فيلم Dun******k
  • فيلم The Shape of Water

A Fantastic Woman

بهترين فيلم خارجي

برنده‌: A Fantastic Woman

  • فيلم A Fantastic Woman از كشور شيلي
  • فيلم The Insult از كشور لبنان
  • فيلم Loveless از كشور روسيه
  • فيلم On Body and Soul از كشور مجارستان
  • فيلم The Square از كشور سوئد

Call Me by Your Name

بهترين بازيگر نقش مكمل زن

برنده‌: آليسون جَني

  • مري جي بيلگ براي فيلم Mudbound
  • آليسون جني براي فيلم I, Tonya
  • لزلي مانويل براي فيلم Phantom Thread
  • لوري متكالف براي فيلم Lady Bird
  • اكتاويا اسپنسر براي فيلم The Shape of Water

6536b9af-d014-4d70-a7d1-40c35cac9b5a.jpg

بهترين انيميشن كوتاه

برنده: Dear Basketball

  • انيميشن Dear Basketball
  • انيميشن Garden Party
  • انيميشن Lou
  • انيميشن Negative Space
  • انيميشن Revolting Rhymes

Coco

بهترين انيميشن

برنده: Coco

  • انيميشن The Boss Baby
  • انيميشن The Breadwinner
  • انيميشن Ferdinand
  • انيميشن Loving Vincent

88147b51-e282-4dd0-86aa-5d513c54853d.jpg

بهترين جلوه‌هاي ويژه

برنده: فيلم Blade Runner 2049

  •  
  • فيلم Blade Runner 2049
  • فيلم Guardians of the Galaxy Vol. 2
  • فيلم Kong: Skull Island
  • فيلم Star Wars: The Last Jedi
  • فيلم War for the Planet of the Apes

de92a497-c7b0-46c2-996b-356949a416e3.jpg

بهترين تدوين

برنده‌: Dun******k

  • فيلم Baby Driver
  • فيلم Dun******k
  • فيلم I, Tonya
  • فيلم The Shape of Water
  • فيلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

17c36a32-78ca-45a4-8972-7c98abe21c62.jpg

بهترين مستند كوتاه

برنده‌: Heaven Is a Traffic Jam on the 405

  • مستند Edith+Eddie
  • مستند Heaven Is a Traffic Jam on the 405
  • مستند (Heroin(e
  • مستند Knife Skills
  • مستند Traffic Stop

1e11e427-72fb-47b9-bdc0-aaf372b3c9ec.jpg

بهترين فيلم كوتاه

برنده: The Silent Child

  • DeKalb Elementary
  • The Eleven O'Clock
  • My Nephew Emmett
  • The Silent Child
  • Watu Wote/All of Us

a8502bae-a3f8-4877-aec4-79e29c1b9cb9.jpg

بهترين فيلم‌نامه‌ي اقتباسي

برنده‌: Call Me by Your Name

  • فيلم Call Me By Your Name
  • فيلم The Disaster Artist
  • فيلم Logan
  • فيلم Molly’s Game
  • فيلم Mudbound

8e71caac-17f3-4410-8193-45bfbf85a14f.jpg

بهترين فيلم‌نامه‌ي اوريجينال

برنده‌: Get Out

  • فيلم The Big Sick
  • فيلم Get Out
  • فيلم Lady Bird
  • فيلم The Shape of Water
  • فيلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

acba5405-a0ce-4df3-8f91-c8e9157c26ea.jpg

بهترين فيلم‌برداري

برنده‌: Blade Runner 2049

  • فيلم Blade Runner 2049
  • فيلم Darkest Hour
  • فيلم Dun******k
  • فيلم Mudbound
  • فيلم The Shape of Water

53f377b8-f49c-4c00-8786-0c49e9f76b4a.jpg

بهترين موسيقي متن

برنده‌: The Shape of Water

  • فيلم Dun******k
  • فيلم Phantom Thread
  • فيلم The Shape of Water
  • فيلم Star Wars: The Last Jedi
  • فيلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

07c5f208-9371-4471-85cd-27dcd92d084e.jpg

بهترين آهنگ اوريجينال

برنده‌: Remember Me

  • آهنگ Mighty River از فيلم Mudbound
  • آهنگ Mystery of Love از فيلم Call Me By Your Name
  • آهنگ Remember Me از انيميشن Coco
  • آهنگ Stand Up For Something از فيلم Marshall
  • آهنگ This Is Me از فيلم The Greatest Showman

e3bb3447-3f8f-4f32-8d22-90314f5744d7.jpg 

بهترين كارگردان

برنده‌: گيرمو دل تورو

  • پل توماس اندرسن براي فيلم Phantom Thread
  • گيرمو دل تورو براي فيلم The Shape of Water
  • گرتا گرويگ براي فيلم Lady Bird
  • كريستوفر نولان براي فيلم Dun******k
  • جردن پيل براي فيلم Get Out

 

ff37ab4e-8bff-47d0-b083-abb672a9535b.jpg

بهترين بازيگر نقش اصلي مرد

برنده‌: گري اولدمن

  • تيموتي شلمي براي فيلم Call Me By Your Name
  • دنيل دي لوييس براي فيلم Phantom Thread
  • دنيل كالويا براي فيلم Get Out
  • گري اولدمن براي فيلم Darkest Hour
  • دنزل واشنگتن براي فيلم Roman J. Israel, Esq

1d1eb3bf-2eb4-48d0-b516-c28064aef147.jpg

بهترين بازيگر نقش اصلي زن

برنده‌: فرانسيس مك‌دورمند

  • سالي هاوكينز براي فيلم The Shape of Water
  • فرانسيس مك دورماند براي فيلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
  • مارگو رابي براي فيلم I, Tonya
  • سيرشا رونان براي فيلم Lady Bird
  • مريل استريپ براي فيلم The Post 

 

 

b49a8361-43f3-43ee-b525-ea23f7cbb416.jpg

بهترين فيلم

برنده‌: The Shape of Water

  • فيلم Call Me by Your Name
  • فيلم Darkest Hour
  • فيلم Dun******k
  • فيلم Get Out
  • فيلم Lady Bird
  • فيلم Phantom Thread
  • فيلم The Post
  • فيلم The Shape of Water
  • فيلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri


/ 0 نظر / 43 بازدید